• Νέα
  • /
  • Έχασαν στην παράταση οι μικρές

24/3/2016

Μετά από ένα συγκλονιστικό σε διακύμανση παιχνίδι που κρίθηκε στην παράταση, οι μικρές μας γνώρισαν την ήττα με 48-50 από την ομάδα του Παλαιού Φαλήρου. Ο αγώνας ήταν αμφίρροπος από την αρχή, με τις ομάδες να εναλλάσονται στο σκορ, παίζοντας κατά διαστήματα και ωραίο μπάσκετ. Οι λεπτομέρειες έκριναν τελικά τον νικητή, αφήνοντας εξαιρετικές εντυπώσεις και για τις δύο ομάδες και δείχνοντας με τον καλύτερο τρόπο το επίπεδο στο οποίο ανήκουν πραγματικά. Το Σαββατοκύριακο έχουμε τις δύο τελευταίες αγωνιστικές της κανονικής περιόδου, με αντιπάλους πρώτα την ομάδα της Ευρυάλης το Σάββατο 26/3 και ώρα 14.00 στο 2ο ΔΓ Γλυφάδας, ενώ την Κυριακή στο κλειστό της Τριπόλεως στις 18.00 αντίπαλος θα είναι η συντοπίτισσα Ηλεκτρούπολη.