4/12/2015
Την περασμένη εβδομάδα έγιναν αγώνες υποδομών στη Νέα Σμύρνη, σε αγωνίσματα 50/60μ., 150μ., 600μ., μήκους και ρίψης Vortex, με συμμετοχή αρκετών σωματείων και παιδιών του ΑΟΝΑ επίσης.
Τα αποτελέσματα με τους 3 πρώτους ανά αγώνισμα αλλά και των αγοριών και κοριτσιών του ΑΟΝΑ, είναι τα ακόλουθα:
600μ Α (γεν.2003-2004)
1 ΔΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 01:52
2 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 02:02
3 ΑΓΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:09
σ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:34
600μ Α (γεν.2005-2006)
1 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 02:05
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 02:10
3 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 02:12
σ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:27
600μ Κ (γεν.2003-2004)
1 ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 02:03
2 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΛΙΝΑ 2003 Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:04
3 ΒΕΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 02:13
600μ Κ (γεν.2005-2006)
1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 02:08
2 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Α.Ο Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:09
3 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΝΙΚΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 02:14
σ ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 Α.Ο Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02:38
150μ Α
1 ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΦΩΤΗΣ Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 23.30
2 ΓΚΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 22.35
3 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 23.50
σ ΜΠΟΝΤΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25.06
σ ΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 27.50
150μ Κ
1 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20.88
2 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 21.80
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΒΙΤΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 22.42
σ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24.00
σ ΓΚΑΒΑ ΜΥΡΤΩ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25.95
50μ Α
1 ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.35
2 ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΒΙΤΟΡΙΟ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9.47
3 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.97
50μ Κ
1 ΖΕΜΠΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.65
2 ΡΟΥΣΣΗ ΧΑΡΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 9.70
3 ΜΑΡΚΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 9.75
σ ΠΑΠΑΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.5
60μ Α (Β-Γ Δημ.)
1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.43
- ΜΑΚΡΗΜΙΧΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.43
3 ΠΟΛΕΜΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.60
σ ΡΕΚΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.60
σ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.75
σ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.80
σ ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.90
60μ Κ (Β-Γ Δημ.)
1 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΙΛΕΝΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.35
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 10.41
3 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.52
σ ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.26
σ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΕΛΕΝΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.15
σ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.24
σ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.58
60μ Α (Δ-Ε Δημ.)
1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 9.88
2 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.04
3 ΜΠΑΣΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.05
σ ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.47
σ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.56
σ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.74
60μ Κ (Δ-Ε Δημ.)
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.34
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.73
3 ΖΑΡΚΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.80
σ ΖΙΑΒΡΑ ΕΜΕΛΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.18
σ ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.25
σ ΧΑΤΟΥΠΗ ΦΕΝΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.55
σ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.22
60μ Α (ΣΤ Δημ. – Α’ Γυμν.)
1 ΓΑΤΖΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.82
2 ΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.85
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.47
60μ Κ (ΣΤ Δημ. – Α’ Γυμν.)
1 ΛΟΥΖΗ ΑΝΝΑ Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 8.36
2 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.40
3 ΑΝΝΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 9.20
σ ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΝΕΦΕΛΗ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 9.94
σ ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.05
σ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΡΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.55
σ ΧΑΤΟΥΠΗ ΣΟΦΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.66
ΜΗΚΟΣ Α (γεν.2003-2004)
1 ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 4,20
2 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 3,50
3 ΣΚΕΥΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3,30
ΜΗΚΟΣ Α (γεν.2005-2006)
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3,40
2 ΖΑΔΕΣ ΚΩΣΤΑΣ 2006 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3,35
3 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 3,20
4 ΓΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3,10
ΜΗΚΟΣ Κ (γεν.2003-2004)
1 ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 4,30
2 ΒΕΛΛΗ ΚΑΙΤΗ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 4,00
3 ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΙΛΕΝΑ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3,70
ΜΗΚΟΣ Κ (γεν.2005-2006)
1 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 2005ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3,55
2 ΤΣΙΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 3,30
3 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3,25
Vortex (γεν.2003-2004)
1 ΓΑΒΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 26.40
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 25.20
3 ΤΟΥΜΠΕΚΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24.60
Vortex (γεν.2005-2006)
1 ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 34.80
2 ΧΥΤΗΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.20
3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΣ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 21.80
σ ΣΑΝΤΖΗΝ ΝΙΚΟΣ 2005 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16.60
Vortex Κ (γεν.2003-2004)
1 ΜΗΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 28.40
2 ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24.60
3 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 24,00
Vortex Κ (γεν.2005-2006)
1 ΜΠΑΖΙΓΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 15.10
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΦΑΙΗ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 13,60
3 ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 13.40